Здоров'я починаються у кишечнику

– сказав Гіппократ.І через тисячі років, коли проблеми шлунково-кишкового тракту збільшуються, світ, нарешті, почав його слухати.

Мікрофлору кишківника можна вважати органом, набутим після народження, що складається з великого різноманіття бактерій. Він виконує важливі для господаря функції й може змінюватися залежно від багатьох чинників зовнішнього середовища, як, наприклад, харчування. Певні компоненти кишкової мікрофлори пов’язані з позитивним впливом на організм тварини, таким як сприяння дозріванню та цілісності кишківника, пригнічення патогенів та формування імунітету. Окрім цього, мікрофлора має велику вагу в підтриманні кишкового імунного гомеостазу (коректної та стабільної роботи) та профілактиці запалень.

Пробиотики для собак и кошек

Чимало наукових дослідів на цю тему вказують на те, що правильна кількість та якість пробіотичних бактерій у кишківнику забезпечують стабільне функціонування всіх систем організму. 

Пробіотики для собак, пробіотики для котів

лучшие пробиотики для кошек, лучшие пробиотики для собак
энтэросорбент для собак и котов, ентеросорбент для собак та кішок

Висновки наших клієнтів

Пробіотики є

крихітними героями, що безперервно стоять на варті здоров’я кишківника та всього організму.

Прийом пробіотиків

є надзвичайно важливим для покращення стану здоров’я.

Дія пробіотика

особливо помітна після перенесених стресових ситуацій, хвороб або курсів прийому ліків.

Застосування пробіотичних комплексів ТК Органіка є безпечним та корисним навіть без рекомендації ветеринарних лікарів, адже всі складові цих комплексів є дозволеними в ЄС та на практиці показують чудову ефективність.