«Vivotox — ентеросорбент з додаванням пребіотиків та корисних мікроорганізмів для тварин. Vivotox — це загальнозміцнююча добавка для відновлення сил тварини після фізичних навантажень, стресу, травм і лікування»

Спосіб використання

пребіотик

Перед кождним годуванням на корм посипати комплексний синбіотик «vivotox» та перемішати. У розрахунку від 40 до 60 струшувань на один кілограм сухого корму (від 2 г до 3 г) та задають тварині згідно її дієти. При годуванні натуральними кормами додавати від 20 до 40 струшувань на один кілограм корму.

Додавати до корму – постійно. Рекомендовано розпочати профілактику мінімум за один місяць до змагань або виставки.

Чому « vivotox » потрібен вашому улюбленцю:

  • комплексний синбіотик «vivotox» надає організму необхідний симбіоз пробіотиків та пребіотиків, поглинає токсини та тяжкі метали із корму та шлунково-кишечного тракту тварини і насичує організм мікроелементами завдяки іоно-обмінникам та каталізаторним властивостям складових частин препарату, які своїми фізичними та хімічними властивостями позитивно впливають на травну систему тварин.

  • штами корисних бактерій є активними складовими дієтичної добавки, «vivotox», після їх активації (в організмі тварини) мають здатність синтезувати ряд антимікробних речовин, ензимів та основні ферменти організму тварини.

  • комплекс застосовують в профілактичних цілях для підтримки імунітету та загального оздоровлення тварини, а також в період підготовки тварини до виставки, змагання або полювання.

  • «vivotox» являється загальнозміцнюючою добавкою для відновлення сил тварини після фізичних навантажень, екстремальних навантажень, травм та лікування.