ТК Органіка

- комплексні рішення по зміцненню імунної системи організму та відновленню здоров’я.

Спільне життя з домашніми улюбленцями - це наш спосіб існування протягом багатьох років та поколінь, надзвичайно корисний та сповнений безумовної любові та радості. Наші домашні тварини - чудова частина нашої родини. Ми піклуємось про них так само, як і про одне одного.

Вести здоровий спосіб життя та поширювати те ж саме на своїх друзів, домашніх тварин, дозволяє нам насолоджуватися своїм життям у повній мірі і змусило нас створити «ТК Органіка».

«ТК Органіка» була заснована на твердих сімейних цінностях з любов’ю до тварин, дотримуючись нашої місії, пропонуємо преміальні, цілісні, натуральні продукти для домашніх тварин для всіх вас, хто дуже піклується про своїх домашніх улюбленців.

Ми хочемо подбати про те, щоб ваші вихованці отримали все необхідне, щоб прожити довге, щасливе та здорове життя!

Ми використали світові дослідження, наукові знання та колективний досвід. Ми об’єднали досвід ветеринара, дієтолога для домашніх тварин, заводчика собак-чемпіонів та досвідченого технолога добавок для домашніх тварин, щоб представити преміум-лінію вдосконалених натуральних дієтичних добавок для домашніх тварин. В процесі ми ретельно підібрали вітчизняного виробника, щоб забезпечити найвищі виробничі стандарти, а також високоякісні інгредієнти.

У «ТК Органіка» ми намагаємось створити продукти, які забезпечать максимальну користь для здоров’я вашого вихованця.

1. Гарантія задоволення

Ми пропонуємо 100% гарантоване задоволення всією нашою продукцією. Ми настільки впевнені, що ваш вихованець отримає користь від наших продуктів, що пропонуємо 30 днів, якщо ви не побачите позитивного ефекту повернем кожну копійку, гарантія задоволення.

2. Всі натуральні інгредієнти

Мають значення не тільки компоненти. Ми використовуємо натуральні інгредієнти, екстракти та висококонцентровані природні суміші, найефективніші мікроорганізми сформовані з урахуванням симбіотичних комплексів, щоб створити найкращий натуральний продукт для вашого вихованця.

3. Високі стандарти виробництва

Вся наша продукція виготовляється в Україні, використовуючи ретельно відібрану виробничі потужності, перевірену ISO, GMP. Виробляючись невеликими партіями, ви завжди отримаєте користь від свіжого продукту з тривалим терміном зберігання.

4. Стандарти безпеки та докази

Ми переконуємось, що наша продукція на 100% безпечна для ваших домашніх тварин. Кожна виробнича партія мікробіологічного продукту досліджується в лабораторії третьої сторони для забезпечення безпеки та чистоти.

5. Сформовані ветеринарами

Вся наша продукція розроблена ветеринаром, щоб забезпечити отримання максимально ефективних продуктів.


Наш колектив

Юрій Переста

Анастасія Дідовець

Ми хочемо подбати щоб ваші вихованці отримали все необхідне, щоб прожити щасливе та здорове життя!